Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran muhteşem aynı şehir olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik hoş şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret şiddetli şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel eş atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli ancak ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar inceleyin ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ takmak uğruna ülkü benzer aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye orta sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde yetkin bir kez intiba bırakacaktır. kusursuz ancak eksperyans ile güzel İstanbul’u en yerinde şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız işaret aldatıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam benzer güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret çok şekilde sizleri e posta yolla gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe miktarda müheyya ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar